VKLJUČITEV OTROKA V VRTEC – PRIJAVNICA

Spoštovani starši,

dne 18. 5. 2020 so se vrtci ponovno odprli. Delo v vrtcu bo še v naprej potekalo v skladu s priporočili NIJZ (kljub napovedanemu preklicu epidemije), v manjših skupinah in na prilagojen način. Do konca meseca maja bo odprta le ena enota – Vrtec Dekani.

V vrtec se lahko vrne le ZDRAV otrok, ki v zadnjih 14 dneh:

  • ni imel kateregakoli od naslednjih simptomov/znakov: povišana telesna temperatura, kašelj, glavobol, slabo počutje, boleče žrelo, nahod, težko dihanje (občutek pomanjkanja zraka), driska oz. je bil v tem obdobju zdrav
  • ni bil v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s SARS-CoV-2.

Starši morate pred prihodom otroka v vrtec o tem podpisali tudi IZJAVO STARŠEV.

Starši, ki želite otroka ponovno vključiti v vrtec, morate vrtcu to sporočiti en teden PRED PRVO vključitvijo otroka v vrtec (za posamezni teden do torka predhodnega tedna). Od zdaj naprej ne bo potrebno tedensko prijavljanje, temveč bo prijava veljala do konca junija. Za mesec julij in avgust bo nov obrazec. Prijavnica se nahaja tukaj.

Izpolnjeno prijavnico pošljite na e-naslov valentina.opatic@os-dekani.si.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Ravnateljica Eneja Rožanec

 

PRIJAVNICA

IZJAVA STARŠEV, da je otrok zdrav